تبلیغات
تور تایلند | تور نوروزی تایلند | تور پوکت، پاتایا و بانکوک - آکواریوم پوکت
  • تور تایلند
  • تور تایلند

کاربر عزیز،
به وبسایت تور تایلند | تور نوروزی تایلند | تور پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

آکواریوم پوکت

آکواریوم پوکت یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری جزیره ی پوکت در تایلند میباشد که در زمره ی 10 آکواریوم برتر جهان قرار گرفته است.
این آکواریوم توسط "پنانگ بشیر" در سال 2003 افتتاح گردید و تا به حال نیز توانسته گردشگران را به سمت خودش جذب کند.

آکواریوم پوکت
آکواریوم پوکت

این آکواریوم زیبا از 46 نوع ماهی، 12 نوع خرچنگ، 8 نوع کوسه، یک وال آبی، 6 نوع نهنگ و چندین هزار گونه مختلف دریایی زیبا مانند اسب های دریایی، عروس های دریایی و ... را شامل می شود.
از تصاویر گرفته شده از این آکواریوم زیبا میتوانید جذابیت آن را بفهمید.

آکواریوم پوکت که در واقع بخشی از مرکز زیست شناسی دریایی پوکت (PMBC) است، در سال 1996 با همکاری دانمارک و تایلند به منظور تحقیقات زیست شناسی تاسیس شد و بعدها به یک مکان برای بازدید عموم و جاذبه ی توریستی تبدیل گردید. این آکورایوم که تنها در فاصله ی 10 کیلومتری از شهر پوکت قرار دارد، یکی از دیدنی ترین جاذبه های پوکت به خصوص برای خانواده ها به شمار می رود.

آکواریوم پوکت
آکواریوم پوکت

آکواریوم پوکت که در جنوبی ترین نقطه داماغه پانوا واقع شده و دورتادور آن به وسیله ی خلیج تایلند احاطه شده، بالغ بر 150 نوع آبزی، از گونه های مختلف لاک پشت دریایی و کوسه گرفته تا ماهیان آب شور و آب شیرین را شامل می شود.

آکواریوم پوکت
آکواریوم پوکت

شما می توانید علاوه بر تماشا کردن از بیرون شیشه آکواریوم، لباس غواصی بپوشید و داخل آکورایوم شوید تا از نزدیک و نمایی دیگر این مخلوقات اعجاب انگیز را تماشا کنید. بازید از کل آکوریوم تنها یک ساعت از زمان شما را می گیرد و قطعا ارزش یک ساعت وقت گذاشتن را خواهد داشت، آکورایوم پوکت از ساعت 8:30 صبح تا ساعت 4:00 بعد از ظهر برای بازدید عموم باز می باشد.

آکواریوم پوکت
آکواریوم پوکت


منبع: آکواریوم پوکت