تبلیغات
تور تایلند | تور نوروزی تایلند | تور پوکت، پاتایا و بانکوک - مختصری درباره بانکوک، پایتخت تایلند
  • تور تایلند
  • تور تایلند

کاربر عزیز،
به وبسایت تور تایلند | تور نوروزی تایلند | تور پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

مختصری درباره بانکوک، پایتخت تایلند

پایتخت تایلند و یکی از بزرگترین شهرهای جنوب شرقی آسیاست، این شهر جمعتی معادل 5/5 میلیون نفر را درخمیدگی رود Chao phraya یا رودخانه "شاهان " که یکی از اصلی ترین جاهای دیدنی تایلند می باشد جای داده است، رودخانه مذکور به خلیج تایلند واقع در 35 مایلی جنوب بانکوک می ریزد.


بانکوک
بانکوک

رود Chao phraya
رود Chao phraya

ناحیه Thonburi واقع درساحل غربی رودخانه به عنوان جزئی از حومه منطقه محسوب می شود. بانکوک که مشتمل بر آقاری ارزشمند تاریخی و معابد می باشد. در 1782 به عنوان پایتخت انتخاب شد، (تایلندی ها) آن را شهر فرشتگان می نامند، تایلند شهر عجیب و غریب، شهر پرتکاپو، دارای آپارتمانهای مرتفع، معابد باستانی، فروشگاه های بزرگ وشلوغ، بازارهای محلی، خیابان های وسیع با ترافیک فشرده، کانال های آب که کودکان در آنها شنا کرده و یا ماهی می گیرند، سروصدای موزیک پاپ، جرنگ جرنگ ناقوس معابد، منزلهای بزرگ و خصوصی و رستوران های بزرگ است. بیگانگان و بازدیدکنندگان می توانند به راحتی برای سیاحت، به تمامی بانکوک سرکشی کرده ومجموعه ای زیبا از مردم، سنتها و فرهنگ را به وضوح دریابند.

ناحیه Thonburi
ناحیه Thonburi

ناحیه Thonburi
ناحیه Thonburi

ناحیه Thonburi
ناحیه Thonburi

بانکوک در طول جنگ جهانی دوم، متحمل خساراتی شده، و در دسامبر 1941 توسط (ژاپنی) ها غارت شد، و چند روز بعد از جریان پرلهادیر و در سالهای 1944 و 1945 هدف بمبارانهای مکرر هواپیماهای نیروی های متحد واقع شد.موضوعات مرتبط

کشور تایلند ، بانکوک ،