تبلیغات
تور تایلند | تور نوروزی تایلند | تور پوکت، پاتایا و بانکوک - معبد وات یانسانگ پاتایا
  • تور تایلند
  • تور تایلند

کاربر عزیز،
به وبسایت تور تایلند | تور نوروزی تایلند | تور پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

معبد وات یانسانگ پاتایا

یکی از زیباترین نقاط دیدنی که گردشگران زیادی را از کشورهای مختلف به سمت پاتایا روانه کرده است، همین معابد شگفت آور آن می باشد.
با ما همراه باشید تا با معبد وات یانسانگ در پاتایا بیشتر آشنا شویم:

معبد وات یانسانگ یا وات یان مجموع از معابدی است با طراحی و معماری متفاوت که در بیست کیلومتری شهر پاتایا در منطقه ای بزرگ میان مراتع سبز واقع شده است.

معبد وات یانسانگ پاتایا

در وات سان یانگ بناهای مختلفی که هر کدام از یک سبک معماری متفاوت از جمله سبک هایی چون ژاپنی،تایلندی،چینی،سوئدی و هندی پدیده آمده اند مشاهده خواهید کرد،همچنین در کنار معابد تعدادی مقبره وجود دارد که هر کدام متعلق به بزرگان تایلند می باشد.

معبد وات یان پاتایا

هنگام ورود به این معبد اعجاب انگیز اولین بنایی که با آن روبرو خواهید شدViharn Sien است، بنایی با معماری چینی که در آن سازه ها،آثار باستانی وعتیقه جات چینی نگه داری می شود. بعد از آن به ساختمان اصلی معبد وات سان یانگ خواهید رسید که شهرت این بنا بیشتر به خاطر معماری مدرن و منحصر به فردش نسبت به سایر معابد تایلند می باشد،معبد کلاه شکل mondop (نماد پای بودا بر روی زمین) و معبد chedi (معروف به گنبد بودا) که در آن آثار بودا و پیراونش نگه داری می شود از دیگر معابد وات سان یانگ هستند.

معبد وات یانسانگ پاتایا

وجود دریاچه و باغی بزرگ آرامش خاصی را به معبد بخشیده و زیبایی آن را دو چندانه کرده است همچنین موجب شده که به محل مناسبی برای ریلکسیشن تبدیل گردد.

معبد وات یانسانگ پاتایا

برای رفتن به وات سان یانگ که در 160 کیلومتری خروجی جاده Sukhumvit واقع شده، شما دو راه دارید؛هم می توانید از اتوبوس های محلی استفاده کنید که بسیار به صرفه تر و ارزان تر می باشند و هم اینکه برای راحتی بیشتر تاکسی بگیرید البته پیش از حرکت بر سر قیمت به توافق برسید.

منبع: e-thailandموضوعات مرتبط

پاتایا ،