تبلیغات
تور تایلند | تور نوروزی تایلند | تور پوکت، پاتایا و بانکوک - سرزمین هیجان، پاتایای تایلند
  • تور تایلند
  • تور تایلند

کاربر عزیز،
به وبسایت تور تایلند | تور نوروزی تایلند | تور پوکت، پاتایا و بانکوک خوش آمدید

سرزمین هیجان، پاتایای تایلند

یکی از جذاب ترین سفرهایی که هر کسی در دنیا می تواند داشته باشد مسلما سفر به شهر پاتایا می باشد. این شهر فوق العاده که یکی از توریستی ترین مقاصد آسیای جنوب شرق می باشد؛ توانسته با جاذبه های توریستی خود مانند مواردی که عرض خواهیم کرد، به سرعت به محبوبیت زیادی دست پیدا کند.

دهکده فیل ها در پاتایا

این دهکده زیبا و دیدنی که شما در آن می توانید به دیدن و سوار شدن فیل ها بپردازید یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری تایلند است. شما می توانید یکی از خاص ترین تفریح های دنیا را در این دهکده خارق العاده داشته باشید. شاید هر جایی نتوان سوار فیل شد! در سال 1973 کمپی جهت نگه داری و مراقبت از فیل های از کار افتاده که دیگر توانایی کار کردن را نداشتند و به نوعی بازنشسته شده بودند در سرزمین هیجان، پاتایای تایلند راه اندازی شد.

دهکده فیل های پاتایا


در ابتدا هدف از این کمپ تنها نگه داری و مراقبت از این حیوانات دوست داشتنی بود، اما سایر توانایی های دیگر فیل ها مثل سواری دادن و نمایش اجرا کردن و… که همچنان فیل ها قادر به انجام آنها بودند مسئولان را بر آن داشت که این کمپ را به دهکده ای تفریحی و جزو جاذبه های گردشگری تایلند تبدیل کنند. تا علاوه برا نگهداری و مراقبت از این حیوانات درآمدی به دست آورند و هزینه های مربوط به نگهداری این فیل ها از این طریق تامین شود.

بازار شناور پاتایا

بازار شناور پاتایا بازاری عجیب و دیدنی در پاتایا که گردشگران زیادی را به خودش جذب کرده است و یکی از اصلی ترین اماکنی ست که در تور پاتایا از آن بازدید می شود. بازار شناور مکانی است که در آن محصولات‌، اغلب میوه‌ها ،سبزیجات و غذاهای پخته شده تایلندی روی قایق فروخته می‌شوند. مشهور‌ترین بازار شناور، بازار domnoen saduak است که در راچا بوری‌، ۸۰ کیلومتری جنوب غربی بانکوک واقع است.

بازار شناور پاتایا

این بازار همیشه مملو از فروشندگان و خریدارانی است که بر روی کانال شهر بانکوک در حال خرید و فروش محصولات گیاهی و غذاهای محلی هستند و در آن زنان محلی، میوه و سبزیجات خود را در قایق های کوچک می فروشند. شما کانال های باریک بازار را می توانید با تور قایق ،گشت بزنید.با اینکه بازار از توریست ها پر شده اما جو آنجا بسیار عالی است .

ساحل جامتین پاتایا

تصور کنید می توانید در یکی از بهترین ساحل های تایلند، همزمان هم آرامش داشته باشید و هم از تفریح های هیجان انگیزی چون جت اسکی، قایق سواری، ماهیگیری و... استفاده کنید. این ساحل با طولی بیش از 6 کیلومتر پوشیده شده از شن و ماسه در مقایسه با دیگر سواحل شلوغ در بخش های شمالی بسیار آرام و ساکت می باشد.

ساحل جامتین پاتایا

از جمله جاذبه های ساحل جامتین پاتایا، که دربعضی از آنها در جهان مقام اول را دارد می توان به ورزش های آبی چون: جت اسکی، قایقرانی، غواصی و همچنین برگزاری فستیوال های مختلف سالیانه اشاره کرد. اما مهمترین ویژگی این ساحل فضای بسیار آرام و صمیمی حاکم برا آن است، شما می توانید در کنار ساحل دراز بکشید و به موج ها خیره شده و از صدای امواج دریا لذت ببرید، و غذاهای مختلفی مثل کباب ماهی یا سایر تنقلاتی که دستفروشان در ساحل می فروشند را امتحان کنید.

منبع: http://www.e-thailand.ir/

موضوعات مرتبط

پاتایا ،